Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Секс-скандал. Букмекерська контора репера Jay-Z не може отримати ліцензію

9 листопада 2021, 13:00

Букмекерська контора американського репера Jay-Z стикнулась з труднощами в отриманні ліцензії у штаті Нью-Йорк через його партнера з бізнесу Девіда Портного. Останнього звинувачують у сексуальних домаганнях.

За останній рік 26 штатів США, включно з округом Колумбія, легалізували ставки на спорт. Тепер у більшості американських штатів є легальні оператори бетингу.

Влізти в гонку букмекерів вирішили й одні з найвідоміших шанувальників азартних ігор – репер Jay-Z та режисер Бен Аффлек.

Відео дня

Останній був представлений у заявках компаній WynnBET, PointsBet, Empire Resorts, Caesars Sportsbook та Rush Street Interactive, які хочуть отримати ліцензію на букмекерську діяльність у штаті Нью-Йорк.

Компанія Jay-Z Fanatics Sportsbook, у свою чергу, поки що зазнає труднощів з отриманням ліцензії в Нью-Йорку через партнера репера з бізнесу — 44-річного засновника газети та веб-сайту про ставки Barstool Sports Девіда Портного.

Нещодавно кілька жінок публічно звинуватили Портного у сексуальних домаганнях та зйомці на відео без їхнього дозволу.

Жінки заявили про насильницькі дії з боку Портного, враховуючи нанесення тілесних ушкоджень та сексуального насильства.

Адвокат Портного заявив, що твердження, які поширювали в медіа від імені жертв, "містять напівправду, вводять в оману, не мають належного контексту і, схоже, були представлені людьми, чиї мотиви та авторитет мають пройти повну перевірку".

Показати ще новини
Радіо NV
X