Сезон відкрито. Гравці у штаті Нью-Джерсі зробили ставки на суму понад $1 млрд за місяць

19 жовтня 2021, 16:20

Гральний регулятор штату Нью-Джерсі повідомив, що за один місяць гравці зробили ставки в букмекерських конторах на суму понад $1,01 млрд. При цьому, населення штату становить 8,8 млн осіб.

За останній рік 26 штатів США, включно з округом Колумбія, легалізували ставки на спорт. Тепер близько 40 американских штатів мають легальних бетингових операторів.

У вересні 2021-го також почався новий футбольний сезон у США, в зв'язку з чим гральний регулятор штату Нью-Джерсі відзвітував про доходи від легальних букмекерів.

Відео дня

«Нью-Джерсі завжди був сильним ігровим ринком. Подолання відмітки в 1 мільярд доларів у вересні є вражаючим показником апетиту жителів Нью-Джерсі і американців по всій країні, які прийняли законні, регульовані ставки на спорт», - заявила старший віце-президент Американської гральної асоціації Кейсі Кларк.

Повідомляється, що за минулий місяць у Нью-Джерсі також зросла на 40% виручка від наземних казино та азартних ігор онлайн, склавши $453,5 млн.

Попередній національний рекорд за сумою загальних ставок на спорт за один місяць також був встановлений у Нью-Джерсі: в грудні 2020-го гравці уклали тут парі на $996 млн.

У 2018 році влада штату Нью-Джерсі виграла справу у Верховному суді США і отримала можливість пропонувати легальні ставки на спорт у всіх 50 штатах.

За перші дев'ять місяців 2021-го букмекерські контори Нью-Джерсі прийняли ставки на суму понад $7 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X