Що потрібно знати для початку інвестицій в біткоін: чотири головних факти

26 березня 2021, 12:30

За останні кілька тижнів курс біткоіна встановив свій історичний максимум, а експерти прогнозують новий стрибок вже найближчим часом. Що потрібно знати, перш ніж ви вирішите вкласти гроші у цю криптовалюту?

Згідно з результатами нещодавнього дослідження британського Управління з фінансового регулювання і нагляду (FCA), молодь робить ризиковані інвестиції, включаючи купівлю криптовалюти, бажаючи отримати гострі відчуття.

Відео дня

Фахівці також з'ясували, що у більшості молодих інвесторів в криптовалюту не залишиться жодних заощаджень, якщо вони зазнають невдачі на біржі.

У цьому сенсі інвестиції в біткоіни й інші цифрові монети схожі на азартні ігри. З тією лише відмінністю, що чесні оператори азартних ігор ніколи не будуть обіцяти вам заробітки і нагадають, що гемблінг — це один з видів розваг.

Однак, навіть з урахуванням поточного курсу біткоіна в $53,6 тис. за одну монету, експерти прогнозують, що вартість цієї криптовалюти може зрости в кілька разів вже найближчим часом.

У зв'язку з цим представляємо чотири головних факти для тих, хто вирішив спробувати вкласти гроші в біткоіни.

Волатильність

Не секрет, що курс криптовалюти дуже нестабільний і залежить від безлічі факторів.

Для того щоб прогнозувати вартість біткоіна бодай на кілька тижнів наперед, потрібно постійно моніторити стан ринку і відстежувати актуальні інвестиції в криптовалюту. Включаючи твіти Ілона Маска.

Деякі аналітики прогнозують, що наступний піковий курс біткоіна становитиме $70 тис. Або навіть $100 тис. Вже цього літа.

Водночас велика ймовірність того, що коли вартість монети опуститься нижче $45 тис., — курс може знизитись до колишнього рівня, до $30 тис. Все це потрібно враховувати, щоб вчасно продати / купити біткоіни і не втратити на цьому гроші.

Стратегії інвестування

Половина шляху до успішних вкладів у біткоін — використання фінансових стратегій, які працюють вже багато років.

Одна з них — регулярне інвестування середньої вартості.

Часто-густо гравці ринку чекають мінімальне значення монети на певному проміжку часу, вкладають в неї величезні гроші, після чого курс ще більше знижується.

Щоб уникнути цього — намагайтеся інвестувати фіксовані суми більш регулярно і відстежувати динаміку зміни своїх заробітків і втрат.

Довгострокові вкладення

Найбільш ризикованим варіантом є спроби заробити гроші на щоденних коливаннях курсу біткоіна.

Для більш серйозних інвестицій експерти радять не виводити кошти настільки часто і на певний час навіть «забути» про свої вкладення.

Кращий часовий проміжок для заробітку грошей на одній з криптовалют, включаючи біткоін, — один рік.

Хоча оптимальна тривалість довгострокових інвестицій може відрізнятися в кожному конкретному випадку.

poster
Дайджест NV Преміум
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Визначення цілей

І останнє, здавалося б очевидне правило, — постановка цілей, які ви перед собою ставите при інвестуванні в біткоін.

У більшості випадків недосвідчені інвестори можуть легко захопитися після першого серйозного стрибка курсу, а потім приймають неправильні рішення.

Як і в азартних іграх, тут найкраще відмовитися від емоцій і дотримуватися заздалегідь визначених цілей. Наприклад, якщо ви запланували продати криптовалюту, коли її вартість зросте вдвічі, — краще не відмовлятися від цього рішення.

На дистанції ви можете аналізувати свої дії для оптимізації наступних інвестицій.

Показати ще новини
X