Засновник криптобіржі розповів, коли лопне біткоін. Спойлер: спочатку курс злетить до небес

24 березня 2021, 11:00

Співзасновник і колишній керівник популярної криптобіржі BTCC Боббі Лі заявив, що «біткоін лопне після $300 тис.». Експерт прогнозує зростання курсу монети до позначки в $100 тис. вже цього літа.

Враховуючи нестабільність курсу і непередбачуваність ринку криптовалюти, торгівлю біткоіном можна вважати азартною грою.

Наприклад, за останні кілька днів курс монети впав з $60 тис. до $53 тис., а на поточний момент він становить $56,3 тис.

Відео дня

Днями засновник і екс-керівник популярної криптобіржі BTCC Боббі Лі заявив, що попри такі високі показники, курс біткоіну виросте більше ніж у два рази вже найближчим часом.

За його словами, в умовах поточного ринку біткоіни може злетіти до $300 тис., але після такого піку криптовалюта має лопнути.

«Цикли бичачого ринку біткоіну відбуваються кожні чотири роки, і це великий цикл. Я думаю, що цього літа монета дійсно може вирости до $100 тис.», - прогнозує Боббі Лі.

Експерт також назвав біткоін «дуже нестабільним», додавши, що винагороди за нього компенсується з урахуванням ризику інвестування в криптовалюту.

Нагадаємо, минулого тижня експерт з технічного аналізу ринків Джей-Сі Паретс заявив, що наступний піковий курс біткоіну складе $70 тис.

Паретс уточнив, що якщо вартість монети опуститься нижче $45 тис., - підвищується ймовірність її падіння до $30 тис.

Показати ще новини
Радіо NV
X