Черговий жарт? Ілон Маск назвав найнадійнішу криптовалюту для платежів

17 серпня 2021, 07:26

Мільярдер Марк Кьюбан заявив, що криптовалюта Dogecoin (DOGE) є найнадійнішим засобом обміну між цифровими активами. Ілон Маск відповів, що він казав це вже давно.

Американський мільярдер і власник баскетбольної команди Dallas Mavericks Марк Кьюбан в недавньому інтерв'ю заявив, що криптовалюта Dogecoin — це найнадійніший платіжний засіб серед цифрових активів.

Відео дня

За його словами, ця монета займає нішу, яка дає їй перевагу перед іншими криптоактивами.

«Це засіб, який можна використовувати для придбання товарів і послуг. Спільнота Doge — найсильніша, коли справа доходить до використання його у якості засобу обміну», — сказав Кьюбан.

Цю заяву підтримав голова Tesla і SpaceX Ілон Маск, написавши у своєму Twitter, що він вже давно вважає Dogecoin кращою криптовалютою для оплати.

Кілька місяців тому Маск написав в Twitter, що Dogecoin може вирватися в лідери ринку, якщо значно збільшити розмір блоків в її блокчейні.

Марк Кьюбан, своєю чергою, заявляв в середині травня 2021-го, що курс Dogecoin скоро досягне $1 і ця криптовалюта стане стабільною монетою.

Раніше він розкрив свій криптовалютний портфель і заявив, що близько 60% активів він зосередив у біткоїнах, 30% - в Ethereum і 10% в інших альткоїнах.

Нагадаємо, шостого травня курс Dogecoin піднявся до рекордної позначки $0,68, після чого різко обвалився. За останній тиждень вартість монети зросла майже на 34% і за станом на 16 серпня вона становить $0,33.

Показати ще новини
Радіо NV
X