Британські гральні компанії зобов’яжуть виплачувати збитки жертвам шахраїв

17 листопада 2021, 11:55

Згідно з нещодавнім звітом британської Ліги Говарда, гральні компанії у Сполученому Королівстві планують зобов’язати виплачувати збитки жертвам злочинів, пов’язаних з азартними іграми.

Представники Комісії Ліги Говарда зі злочинів та проблемного гемблінгу виступили на користь того, що жертви злочинів, пов'язаних з азартними іграми, повинні отримувати компенсацію від гральних компаній.

Відео дня

Ліги Говарда — це найстаріша організація реформування пенітенціарної системи у світі.

Останні два роки Комісія досліджувала зв'язок між злочинами та проблемними гравцями. Експерти дійшли висновку, що гравці із залежністю часто повертаються до фінансових злочинів для продовження гри.

Члени Комісії також заявили, що штрафні санкції та про конфіскацію, які застосовуються в подібних ситуаціях, «непропорційно позначаються на сім'ях проблемних гравців». Самі ж проблемні гравці прагнуть грати ще більше, щоби відшкодувати наслідки цих санкцій.

У зв'язку з цим, представники Ліги вважають, що влада Великої Британії має підвищити обізнаність практикуючих лікарів про лікування гральної залежності; створити місцеві спеціалізовані служби для проблемних гравців; впровадити у правоохоронну систему методи перевірки людей щодо залежності від азартних ігор.

«Попри те, що залежність від азартних ігор є поведінковим розладом, який може призвести до злочину, ця залежність не вважається пом'якшуючим фактором при винесенні вироку, на відміну від проблем із психічним здоров'ям, наркоманією чи алкоголізмом», - заявили у Комісії.

Нагадаємо, нещодавно кілька платформ для азартних ігор онлайн заявили про відшкодування $1,2 млн, які британський лікар загальної лікарської практики вкрав у центру охорони здоров'я.

Йдеться про 45-річного доктора Румі Чхапіа, який вкрав близько $1,5 млн в організації Portsmouth Primary Care Alliance Limited (PPCA), яку сам і заснував.

Ця організація об'єднувала лікарів загальної лікарської практики у місті Портсмут, а також проводила тендери на послуги у неробочий час.

Показати ще новини
Радіо NV
X