Гральні компанії відшкодують $1,2 млн, які британський лікар вкрав у центрі охорони здоров’я

11 листопада 2021, 17:17

Декілька платформ для азартних ігор онлайн заявили про відшкодування $1,2 млн, які британський доктор загальної лікарської практики вкрав у центру охорони здоров’я.

Йдеться про 45-річного доктора Румі Чхапіа, який крав близько $1,5 млн в організації Portsmouth Primary Care Alliance Limited (PPCA), яку сам і заснував.

Ця організація об'єднувала лікарів загальної лікарської практики у місті Портсмут, а також проводила тендери на послуги у неробочий час.

Відео дня

Суд визнав його провину і з'ясував, що протягом 41 дня 2020-го Чхапія провів 65 транзакцій через компанію PPCA.

За словами адвоката лікаря, його підзахисний зв'язався з гральними компаніями після свого арешту та попросив їх про допомогу. Гемблінгові платформи погодилися повернути усі втрачені гроші.

Сам Чхапіа повернув 238 тис. фунтів стерлінгів  ($322 тис.), що залишилися в нього.

Згідно з британським законодавством, оператори азартних ігор не вчиняють правопорушень, використовуючи вкрадені кошти, якщо їм не відомо про їхнє походження. Іншими словами, компанії могли не повертати ці гроші на законних підставах.

У Комісії з азартних ігор Великобританії ( UKGC) вимагають, щоб оператори запитували джерело походження коштів у разі великих транзакцій. Гральні компанії також повинні спостерігати за діями своїх клієнтів, які можуть мати ознаки проблем із азартними іграми.

Нагадаємо, одна з найбільших онлайн-платформ для азартних ігор Meridian Gaming group пожертвувала понад мільйон доларів на боротьбу з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

У компанії заявили, що у 2021 році вони передали понад $1 млн на проекти та благодійні організації, пов'язані з COVID-19, до більш ніж 350 лікарень та медичних центрів Європи, Латинської Америки та Африки.

Показати ще новини
Радіо NV
X