Гемблінг проти коронавірусу. Гральна компанія пожертвувала $1 млн на боротьбу з пандемією COVID-19

10 листопада 2021, 18:00

Одна з найбільших онлайн-платформ для азартних ігор Meridian Gaming group пожертвувала понад мільйон доларів на боротьбу з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

У компанії заявили, що у 2021 році вони передали більше $1 млн на проекти та благодійні організації, пов'язані з COVID-19, у більш ніж 350 лікарень та медичних центрів Європи, Латинської Америки та Африки.

Відео дня

Останні півтора роки ця компанія підтримувала фінансово-національні лікарні та медичні центри, притулки, центри переливання крові, геронтологічні центри, громадські організації соціального забезпечення, фонди охорони здоров'я та інші організації.

Meridian Gaming group також вступила у партнерські відносини із Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для допомоги найбільш уразливим країнам світу у боротьбі з пандемією.

Нагадаємо, нещодавно один із учасників Світової серії покеру (WSOP) у Лас-Вегасі звинуватив свого суперника у прихованні симптомів коронавірусу під час гри на турнірі.

З такою заявою виступив триразовий чемпіон WSOP Джастін Бономо.

За його словами, один із суперників за столом мав симптоми COVID-19, а після закінчення турніру він отримав позитивний результат тесту на коронавірусну хворобу.

Як з'ясувалося пізніше, йдеться про Кріса Big Huni Хунічена, який заперечує приховування симптомів хвороби.

Показати ще новини
X