Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

$415 млн за один місяць. Дохід гральних компаній в одному американському штаті досяг рекорду

22 жовтня 2021, 12:00

Валовий ігровий дохід (GGR) від усіх гральних компаній в штаті Пенсільванія досяг $415,6 млн у вересні 2021-го. Це кращий показник місяця для цього штату.

«Показники виручки в усіх напрямках залишаються дуже хорошими, оскільки галузь продовжує приходити в норму після заходів, пов'язаних з COVID, які погіршили частину доходів», - заявив директор з комунікацій Ради з контролю за азартними іграми Пенсільванії (PGCB) Дуг окупантів.

Відео дня

У поточному році гральні компанії Песільваніі заробили більше тільки у липні. Тоді GGR склав $423,6 млн.

Вересневий дохід на 46% перевищив показники вересня 2020-го, і на 48% 2019-го.

Найбільше грошей цього разу принесли наземні ігрові автомати ($198,8 млн). Дохід від настільних азартних ігор складе $84 млн. На азартних іграх онлайн вдалося заробити $94,9 млн, а найменше заробили оператори ставок на спорт - $29,2 млн.

Нагадаємо, днями гральний регулятор штату Нью-Джерсі повідомив про рекордний дохід від азартних ігор у вересні 2021-го: за один місяць гравці зробили ставки у букмекерських конторах на суму понад $1,01 млрд.

«Нью-Джерсі завжди був сильним ігровим ринком. Подолання відмітки в 1 мільярд доларів у вересні є вражаючим показником апетиту жителів Нью-Джерсі і американців по всій країні, які взяли законні, регульовані ставки на спорт», - заявила старший віце-президент Американської гральної асоціації Кейсі Кларк.

Показати ще новини
Радіо НВ
X