«Біткоїни злетить з котушок у листопаді». Відомий аналітик пророкує чергові потрясіння у світі криптовалют

31 серпня 2021, 12:40

Віллі Ву, відомий аналітик і автор популярного подкасту про біткоїн, заявив, що в листопаді 2021-го року, найпопулярніша в світі криптовалюта в черговий раз злетить.

На думку Ву, великі та довгострокові інвестори продовжують зосереджувати у себе все більші обсяги криптовалюти. Ву вважає, що раніше саме накопичення критичного обсягу криптовалютиа у великих гравців призводило до різких стрибків курсу біткоїна.

Відео дня

І він упевнений, що те ж саме станеться в найближчі місяці. Зокрема, він прогнозує стрибок курсу біткоїна в листопаді поточного року.

Про це Ву розповів у черговому випуску свого подкасту What Bitcoin Did.

Ву вважає, що те, що відбувається буде частиною макроциклу, який біткоїн проходить вже багато років.

«Ми бачили це в 2014-му і 2015-му роках, — каже Ву. — Потім це сталося в 2019-му, а потім і в кінці 2020-го».

У колишніх етапах макроциклу курс біткоїна переживав стрибки з $4000 до $14000, і навіть з $10000 до $60000 протягом всього декількох місяців. Восени цього року стрибок теж може бути досить значним, «все може злетіти з котушок», припускає експерт.

При цьому Ву вважає, що сьогодні біткоїн знаходиться в дещо іншій ситуації, ніж у попередні роки. Структура ринку біткоїна змінилася, тому Ву не вважає, що сплеск може закінчитися швидким обваленням ринку, як це було, наприклад, у минулому році.

Показати ще новини
Радіо NV
X