Новини

1 лютого 2021, 12:42

Скандал в Австралії. Дослідження показало, що дорослі допомагають дітям нелегально грати у азартні ігри

Влада австралійського штату Новий Південний Уельс проаналізувала вплив азартних ігор на дітей. Виявилося, що кожен третій тінейджер незаконно грав на гроші за останній рік.

Згідно з новим дослідженням Управління відповідальних азартних ігор штату Новий Південний Уельс у Австралії майже 30% дітей в цьому регіоні незаконно використовували ігри на гроші протягом останнього року.

Це означає, що кожен третій тінейджер використовував азартні ігри нелегально.

Дослідники з'ясували, що більшість дітей починають грати в 11 років. А майже у 4% від усіх опитаних тінейджерів вже були проблеми з залежністю від азартних ігор.

«Азартні ігри є незаконними для неповнолітніх, але 21% учасників опитування повідомили, що вони брали участь в азартних іграх, враховуючи лотереї, скретчі, кено, а також ставки на спорт і гонки», - заявила директор Управління відповідальних азартних ігор Наталі Райт.

Автори роботи також з'ясували, що більше половини учасників опитування грали у азартні ігри при своїх батьках або опікунах. 20% тінейджерів робили це у компанії бабусь і дідусів, а ще 20% - в присутності повнолітніх родичів.

Тільки 9% дітей грали в азартні ігри на самоті.

В Управлінні повідомили, що у дітей, в чиїх сім'ях грали в азартні ігри разом з ними, набагато більша ймовірність розвитку залежності від такого виду розваг.

Нагадаємо, раніше британська організація Gambling Health Alliance закликала батьків бойкотувати лутбокси - платні призи у відеоіграх. В той же час, розробники відеоігор не вважають лутбокси одним з видів азартних ігор.

«Прихильність до лутбоксів може привести до класичних симптомів залежності, враховуючи перепади настрою, проблеми зі сном і вплив на соціальне життя», - заявив голова правління Gambling Health Alliance.

Другие новости

Всі новини