Новини

29 січня 2021, 10:22

Google Play Store додає застосунки з азартними іграми у США та інших країнах

Нові зміни у політиці онлайн-магазину Google Play Store допускають використання додатків з азартними іграми в США і 14 інших країнах. Зараз такі додатки дозволені тільки в чотирьох країнах.

В оновлених правилах використання онлайн-магазину Google Play Store зазначено, що додатки з азартними іграми і ставками на реальні гроші тепер дозволені у 15 країнах.

Серед них - Австралія, Бельгія, Канада, Колумбія, Данія, Фінляндія, Німеччина, Японія, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Румунія, Іспанія, Швеція і США.

Зараз додатки з азартними іграми дозволені тільки у Бразилії, Ірландії, Франції та Великій Британії.

Попри новий дозвіл, в кожній країні діють свої правила регулювання азартних ігор: десь дозволені онлайн-казино, ставки на спорт, лотереї та інші види гемблінга, а десь існують суворіші обмеження.

Google вимагає, щоб компанії-розробники додатків з азартними іграми спочатку подали заявку на їх розміщення в Play Store. Правовласник також повинен гарантувати, що у нього є ліцензія на операції з азартними іграми в одній з перерахованих країн.

Нагадаємо, раніше британська організація Gambling Health Alliance закликала батьків бойкотувати лутбокси - платні призи у відеоіграх. У той же час, розробники відеоігор не вважають лутбокси одним з видів азартних ігор.

«Прихильність до лутбоксів може привести до класичних симптомів залежності, враховуючи перепади настрою, проблеми зі сном і вплив на соціальне життя», - заявив голова правління Gambling Health Alliance.

Другие новости

Всі новини