Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Про такі ви ще не чули! П’ять криптовалют, які можуть вистрілити у грудні

29 листопада 2021, 19:00
П’ять перспективних токенів (Фото:investmentu.com)

П’ять перспективних токенів (Фото:investmentu.com)

Криптовалютний ринок переживає велике падіння вартості більшості цифрових активів. Деякі експерти кажуть, що це чудовий час для інвестицій у нові перспективні альткоїни.

Минулих вихідних індекс страху та жадібності біткоїну впав до мінімуму у 21 бал, — ця позначка перебуває у зоні «надзвичайного страху», і означає, що інвестори занадто стурбовані ситуацією на ринку.

Відео дня

Приводи для занепокоєння справді є, адже 27 листопада курс біткоїну досяг мінімуму за останні пару місяців у $53,5 тис.

Вартість BTC та інших монет потихеньку почала відновлюватися, але вона, як і раніше, далека від максимальних показників середини жовтня.

Багато експертів вважають, що саме цей період може бути одним із найбільш підходящих для покупки цифрових активів. З такої нагоди, консультант у галузі блокчейну та криптовалюти Дельма Вілсон зібрала п'ять нових альткоїнів, курс яких може зрости в рази вже у грудні.

Дисклеймер: думка експерта в матеріалі наведена винятково з інформаційною метою, і вона не є фінансовою чи інвестиційною порадою. Вкладення у криптоактиви чи торгівля ними пов'язані з фінансовими ризиками.

QUIDD

nftplazas.com
Фото: nftplazas.com

Цей токен почав торгуватися на ринках лише кілька тижнів тому, але досі його вартість тримається на високому рівні щодо початкової ціни.

Під час запуску QUIDD можна було купити по 78 центів, а вже за тиждень курс токена піднявся до максимальної позначки $5,89. Станом на 17.00 понеділка 29 листопада QUIDD торгують по $5,38.

Відомо, що токен розроблений в основній мережі Ethereum, і він призначений насамперед для колекціонерів, розробників та творців ліцензійного NFT-контенту.

VLaunch

VLaunch
Фото: VLaunch

Ця платформа тільки готується до запуску на ринку, але в неї вже інвестували кілька відомих криптоентузіастів, включно зі Скоттом Мелкером.

Як і попередній токен, VLaunch орієнтований на підтримку творців NFT-контенту по всьому світу.

Проект має бути запущений на ринку четвертого грудня.

DTravel

polkastarter.com
Фото: polkastarter.com

Суть проекту DTravel полягає у поєднанні технології блокчейн та любителів подорожувати. Будучи автономною децентралізованою платформою, DTravel пропонує членам своєї спільноти бронювати житло в різних містах за допомогою криптовалюти та отримувати за цю винагороду.

Зараз за допомогою DTravel можна орендувати житло у Києві за біткоїн, Ethereum або цифрові долари USDT. Розробники блокчейна обіцяють низькі ціни, комфорт та безпеку.

Власники токенів DTravel, які можна отримати за бронювання житла на платформі, можуть брати участь у ухваленні рішень щодо розвитку проекту. Під час запуску DTravel членам спільноти планували роздати 90 млн токенів або 9% від загальної кількості TRVL.

26 листопада цей токен почав торгуватись по 70 центів, а вже сьогодні його вартість становить $1,17.

Rainmaker

blog.kyber.network
Фото: blog.kyber.network

Ця платформа представляє фентезійну трейдингову гру, яка переплітається зі справжнім ринком криптовалют.

Мета проекту – підвищити рівень знань трейдерів у онлайн-спільноті.

"Граючи в криптовалюту", користувачі можуть виконувати певні завдання і отримувати реальні винагороди у вигляді цифрових активів.

Станом на сьогодні вартість токена Rainmaker оцінюють у $0,0000001158.

Savage

І ще один торговий майданчик для NFT, який позиціонує себе як "вуглецево-нейтральний проект".

Основна мета платформи – надати можливість отримувати максимальну винагороду за якісний NFT-контент.

На сайті проекту є дуже багато унікального фото та відео-контенту у високій роздільній здатності з розміром одного файлу до 10 Гб.

Savage створений для розповсюдження реальних фотографій та відео, а не цифрового мистецтва та криптопанку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Advertisement
Показати ще новини
Радіо НВ
X