$100 млрд за одну добу. Біткоїн піднявся вище за $40 тис., потягнувши вгору весь ринок

6 серпня 2021, 14:00

За останню добу курс біткоїна піднявся вище позначки $40 тис. Інші популярні монети також зросли в ціні, а ринкова капіталізація криптовалюти тепер становить $1,7 трлн.

На тлі новин про оновленні блокчейн-мережі Ethereum курс «ефіру» зріс на 17,5% за останній тиждень.

Паралельно з цим поповзла вгору і вартість головної криптовалюти: за останню добу біткоїн подорожчав на 6%, і зараз його торгують по $40,4 тис. за монету.

Відео дня

Подорожчання біткоіна, Ethereum і інших монет призвело до того, що в період з п’ятого по шосте серпня ринкова капіталізація криптовалют зросла на $100 млрд і тепер становить приблизно $1,7 трлн.

«Обсяг транзакцій в біткоіні збільшився до $7,48 млрд в день за останні 14 днів. Зокрема, зростає обсяг транзакцій розміром більш ніж $1 млн (приблизно 25 біткоїнів). Це становить 46,5% від загального обсягу транзакцій», — заявили представники аналітичної платформи Glassnode.

За даними аналітиків Santiment, зараз біткоїн-адреси, які містять від 100 до 10 тис. біткоїнів, володіють 49,11% від загальної кількості монет.

Нагадаємо, минулого тижня курс біткоїна зріс з $32,5 тис. до $39 тис. Одночасно з цим з’явилися новини про компанію Amazon, яка нібито зможе приймати платежі у криптовалюті до кінця року.

Пізніше в Amazon спростували цю інформацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X