Перша компанія заплатила гроші за ліцензії для залів ігрових автоматів. Їх відкриють у Києві, Харкові та Запоріжжі

8 квітня 2021, 17:10

У Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) підтвердили оплату 18 млн грн за дві ліцензії для відкриття залів ігрових автоматів. Гральні клуби з’являться на базі готелів у Києві, Харкові та Запоріжжі.

«ТОВ "Геймдев" оплатило дві ліцензії на здійснення діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах ігрових автоматів, кожна з яких коштує 9 мільйонів. Це підтвердила Державна казначейська служба України», - повідомляється на Facebook-сторінці КРАІЛ.

Відео дня

«Геймдев» відкриває свої зали ігрових автоматів під брендом Slots City в запорізькому готелі «Intourist», київському готелі «Турист» та харківському готелі «Харків».

Раніше ці готелі отримали відповідні дозволи для відкриття гральних підприємств.

Площа залів ігрових автоматів в готелі «Intourist» в Запоріжжі складе 468,5 кв. м., у готелі «Турист» в Києві - 618,2 кв. м., а в готелі «Харків» - 311,8 кв. м.

Ця компанія також стала першою, кому КРАІЛ видала ліцензії для відкриття залів ігрових автоматів.

Вартість ліцензії для залу ігрових автоматів становить 45 млн грн за п'ять років або 9 млн грн на рік. Крім цього операторам гральних клубів також потрібно буде оплатити по 36 тис. грн за ліцензування кожного ігрового автомата.

Крім ТОВ «Геймдев» аналогічну ліцензію отримав «Гральний клуб «Лорд», який зможе відкрити зал ігрових автоматів у київському готелі «Либідь».

Показати ще новини
Радіо NV
X