«Це може вбити біткоїн». Мільярдер Рей Даліо нарешті повірив у криптовалюту, але є нюанс

16 вересня 2021, 10:00

Американський мільярдер і засновник компанії Bridgewater Associates Рей Даліо підтримав біткоїн, хоча раніше скептично ставився до криптовалюти. Даліо вважає, що успіх цифрових активів може привести до їх загибелі.

72-річний Рей Даліо довгий час був криптоскептиком, але в недавньому інтерв'ю CNBC мільярдер змінив свою точку зору.

Даліо заявив, що в нинішніх умовах світової економіки, для якої характерні «інфляція, грошово-кредитна експансія і збільшення боргу», привабливість біткоїна для інвесторів зростає.

Відео дня

Засновник Bridgewater Associates також назвав біткоїн можливою альтернативою готівці і традиційним фінансовим активам, яка заслуговує на увагу.

Проте, Рей Даліо вважає, що у разі надзвичайного успіху криптовалюти влада спробує стримати її подальший розвиток.

«Я думаю, врешті-решт, якщо він [біткоїн — ред.] дійсно буде успішний, вони його вб’ють або спробують зробити це, оскільки у них є інструменти для цього», — заявив Даліо.

За його словами, легалізація біткоїна у Сальвадорі не може зрівнятися з тим, що в таких країнах, як Китай і Індія вводять серйозні обмеження на оборот криптовалюти, а у США як і раніше не визначилися з регламентом для цього активу.

Нагадаємо, днями гендиректор інвестиційної компанії Ark Invest Кеті Вуд заявила, що в найближчі п’ять років курс біткоїна може перевищити позначку в $500 тис.

За словами Вуд, найближчим часом великі компанії та інвестори почнуть частіше вкладатися у криптовалюту і витрачати на неї більше своїх коштів.

Показати ще новини
Радіо NV
X