Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Дочекалися. В Україні вперше за 11 років пройде виставка грального обладнання

19 лютого 2021, 11:36

В Україні анонсували міжнародну виставку обладнання для грального бізнесу. Ця виставка проводиться з 1994-го, але останні 11 років в нашій країні її не проводили через заборону азартних ігор.

На початку квітня 2021 року в Україні вперше за 11 років пройде міжнародна виставка обладнання для грального бізнесу «Геймінг індустрія».

«Міжнародна спеціалізована виставка "Індустрія розваг" з'явилася в 1994-му і вже скоро, згідно з опитуванням одного з авторитетних видань в сфері грального бізнесу - британського журналу "InterGame", увійшла в сімку кращих виставок світу з цієї тематики», - повідомляється на сайті виставки.

Відео дня

Виставка не проводилася з 2009-го року через заборону азартних ігор в нашій країні.

«Геймінг індустрія» надасть можливість різним компаніям розміщувати свої стенди в декількох категоріях, - атракціони, ігри та розваги.

У категорії «Ігри» будуть представлені Ігрові автомати з грошовим виграшем; запасні частини та комплектуючі; обладнання для операцій з банкнотами і монетами; спеціальні меблі для казино та ігрових залів; уніформа для обслуговуючого персоналу.

До «атракціонів» організатори виставки відносять дитячі, розважальні, і музичні автомати, відеосімулятори, розвиваючі ігри, а також паркове обладнання і безпосередньо атракціони.

Серед «Розваг» можна буде побачити обладнання та аксесуари для більярду, боулінгу, дартсу та спортивного покеру.

Нагадаємо, в кінці літа 2020-го президент Зеленський підписав закон про легалізацію азартних ігор.

Пізніше в Кабміні заявили, що уряд розраховує отримати 7,443 млрд грн (більше $260 млн) у спецфонд держбюджету в 2021 році за рахунок «Плати за ліцензії на діяльність в сфері організації та проведення азартних ігор і за ліцензії на лотереї».

Показати ще новини
Радіо NV
X