Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Довгоочікуваний Citroën. Чернівчанин виграв автомобіль у національну лотерею

30 грудня 2021, 19:01
Виграш автомобіля в Лото-забава (Фото:msl.ua)

Виграш автомобіля в Лото-забава (Фото:msl.ua)

65-річний мешканець Чернівців виграв автомобіль Citroën C-Elysée у національну лотерею Лото-забава. Грошовий еквівалент виграшу склав 500 тис. грн.

Днями 65-річний чернівчанин Георгій Даричук приїхав до Києва для того, щоб забрати свій лотерейний джекпот – легковий автомобіль Citroën C-Elysée.

Переможець вирішив повертатися до Чернівців на виграному авто.

Відео дня

Даричук розповів журналістам, що він грає у лотерею понад 20 років, і під час виграшу авто не повірив у це.

«Я дуже радий виграшу. У мене вже є машина, але вона така стара! Завжди вірив, що колись такий день обов'язково настане! Я, до речі, тут у студії вже вдруге. Вперше тут був три роки тому гостем. Тоді я вперше побачив, як усе це відбувається за лаштунками, як люди прямо в студії виграють, і після цього ще більше переконався, що колись настане і мій час. Головне – вірити в успіх», – розповів переможець.

Раніше представники числової лотереї КЕНО повідомили, що гравець із Херсона став володарем найбільшого виграшу у 2021 році. Йому дісталося 250 тисяч гривень.

Згідно з сайтом КЕНО, виграшний лотерейний квиток був куплений 21 грудня у магазині «Оптика», розташованому на вулиці Лавреньова в Херсоні. Під час розіграшу №7560 гравець вгадав 8 із 8 номерів та завдяки подвоєній ставці виграв 250 тис. грн.

Вартість лотерейного квитка з подвійною ставкою становить 40 грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X