Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

У День усіх закоханих. 31,5 млн американців робитимуть ставки на Супербоул

9 лютого, 15:00
Ставки на Супербоул 2022 (Фото:news.cision.com)

Ставки на Супербоул 2022 (Фото:news.cision.com)

Майже 10% усіх жителів США планують зробити ставки на фінальний матч за звання чемпіона Національної футбольної ліги (НФЛ), який відбудеться 14 лютого.

Згідно з прогнозом американської гральної асоціації (American Gaming Association), приблизно 31,5 млн користувачів планують зробити ставки на Супербоул НФЛ 2022.

Враховуючи населення США у 329,5 млн людей, ставки на фінальний матч сезону має зробити кожен десятий американець.

Відео дня

Середній розмір ставки становитиме $246, а всього букмекерські контори приймуть парі на суму близько $7,6 млрд. Якщо прогноз справдиться, то ставки на Супербоул 2022 можуть побити історичний рекорд у США.

"Американці ніколи так не цікавилися легальними ставками на спорт. Зростання легальних варіантів по всій країні не лише захищає фанатів та чесність гри, але також попереджає нелегальних операторів про те, що їхній час минув", — заявив президент асоціації Білл Міллер.

Під час фінального матчу сезону НФЛ 14 лютого зіграють Лос-Анджелес Ремс та Цинциннаті Бенгалс. Усього 30 штатів, включно з округом Колумбія, пропонують своїм мешканцям легальні ставки на спорт.

За даними асоціації, 55% гравців планують робити ставки на перемогу Ремс, а інші 45% вірять у чемпіонство Бенгалс.

Нагадаємо, рівно рік тому кілька ключових сайтів для ставок на спортивні події у США не працювали під час Супербоулу. Зокрема, не працювали сайти бетингових компаній FanDuel, DraftKings, Penn's Barstool App та BetMGM.

Букмекери заявили, що проблема виникла через надзвичайний попит на ставки, що призвело до перевантаження платформ.

У якості компенсації деякі сайти виплатили своїм користувачам невеликі винагороди для подальших ставок у розмірі до $20. Деякі компанії, враховуючи FanDuel, змогли швидко відновити свою роботу, прийняти ставки на $27 млн, $17 млн з яких виплатили гравцям.

«Навантаження на платформи є показником того, наскільки великий потенціал спортивного гемблінгу. Я не думаю, що один інцидент у найграндіознішу ніч року назавжди відлякає цих гравців», — заявив аналітик Union Gaming Джон ДеКрі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X