Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Розваги майбутнього. Компанія Zytronic представила концепт прозорих гральних автоматів

14 грудня 2021, 11:00
Сенсорні технології (Фото:gamblinginsider.com)

Сенсорні технології (Фото:gamblinginsider.com)

Британський виробник та розробник сенсорних технологій Zytronic представив концепт гральних автоматів нового покоління з використанням скла.

Zytronic планує виробляти "плаваючі ігрові автомати з невидимим харчуванням".

Компанія назвала свій концерт ElectroglaZ, який передбачає створення повністю сенсорного грального автомата на основі двошарового скла Pilkington.

Відео дня

Спеціальне покриття на цьому склі створює ефект, завдяки якому здається, що пристрій висить у повітрі перед гравцем на оптично прозорій панелі.

Пристрій буде представлений у формі вертикального листа з ламінованого скла, а всередині нього буде встановлено сенсорний дисплей діагоналлю 21,5 дюйма, з яким зможу взаємодіяти гравці.

У цьому ігровому автоматі також будуть доступні бездротовий зарядний пристрій для смартфона, порт USB для підключення додаткових пристроїв та фірмовий світлодіодний дисплей.

«Гральний ринок - один з найбільш швидко розвиваючихся у світі, де гравці та розробники продуктів завжди прагнуть випробувати інноваційні та футуристичні нові технології. Використовуючи бездротову передачу енергії, Zytronic революціонізує зовнішній вигляд традиційних ігрових автоматів, щоб покращити ігровий процес», - заявив технічний директор Zytronic Ендрю Моррісон.

Показати ще новини
Радіо НВ
X