Через політику Китаю. Ведучий телеканалу CNBC заявив про продаж своїх біткоїнів

22 червня 2021, 20:00

Колишній керівник хедж-фонду Cramer&Co. і ведучий шоу Mad Money на телеканалі каналі CNBC Джим Крамер заявив про продаж «більшої частини своїх біткоїнів». Причина цього — обмеження майнінгу в Китаї.

Крамер заявив, що він продав «більшу частину» своїх біткоїнів після новин про обмеження майнінгу в деяких провінціях Китаю.

Ці обмеження пов’язані з нібито надмірним споживанням електрики і, як наслідок, викопного палива китайськими майнерами біткоїну.

Відео дня

Джим Крамер, який раніше керував хедж-фондом Cramer&Co., розповів, що у криптовалюти є ряд «структурних проблем» і спрогнозував падіння вартості біткоїну в найближчому майбутньому.

«Коли КНР щось переслідує, вони схильні доводити справу до кінця. Це не демократія. Це диктатура. Думаю, вони бачать в біткоїні пряму загрозу для режиму через те, чим він є, — це система поза їхнім контролем», — заявив ведучий CNBC.

Крамер також заявив, що зниження курсу біткоїна до позначки в $30 тис. може стати точкою входу для нових інвесторів, але сам він не має наміру знову купувати криптовалюту.

Нагадаємо, за минулі вихідні ринок криптовалют знову обвалився на тлі нових обмежень майнерів в КНР.

Ще в п’ятницю 18 червня біткоїн торгували за ціною $37 тис., а вже до понеділка курс монети опустився до позначки $31,5 тис.

На момент написання матеріалу криптовалюту торгують за ціною $31,3 тис.

Падіння Ethereum, своєю чергою, склало приблизно 20%, — курс монети впав з $2370 до $1880. Зараз монету торгують по $1850.

Показати ще новини
X