Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Що буде з біткоїном через п’ять років? Популярний інвестор спрогнозував курс головної криптовалюти

22 жовтня 2021, 17:33

Генеральний директор інвестиційної компанії Morgan Creek Capital Management Марк ЮСКО заявив, що вартість біткоїна може досягти $250 тис. протягом наступних п’яти років.

Американський інвестор і філантроп Марк Юско вважає, що в найближчі роки курс біткоіна може зрости в рази через велику кількість користувачів криптовалюти і попит на неї.

Відео дня

«Це класичний попит і пропозиція. Одна з приємних особливостей біткоіна як активу полягає у тому, що він має обмежену кількість. Ми точно знаємо, скільки біткоінів буде видобуто в процесі майнінгу», - заявив ЮСКО.

CEO Morgan Creek Capital Management також заявив, що на той час, коли курс біткоіни складе $250 тис., ринкова капіталізація цього активу зрівняється з золотом і замінить цей дорогоцінний метал, ставши «ц ифровим золотом».

Юско скептично ставиться до того, що вже до кінця 2021-го курс біткоіна може скласти $100 тис. за монету, і очікує невелику корекцію вартості активу.

Раніше він заявляв, що значний відсоток криптоінвесторів зафіксує прибуток через нещодавнє різке зростання ринку цифрових активів. І це може стати причиною швидкого падіння вартості біткоіна.

«Пауза, яка освіжає, враховуючи перенасиченість ринку зараз, мене не здивувала б. Є певний ризик у купівлі на чутках і продажу на новинах», - говорив ЮСКО.

Нагадаємо, увечері 20 жовтня курс біткоіна досяг рекорду в історії існування цієї криптовалюта.

За даними Сoinmarketcap, в пікових моментах вартість BTC досягла $66 909,15.

Попередній рекорд вартості біткоіна зафіксували в квітні 2021-го, - одна монета BTC тоді коштувала $64 888.

Станом на 17:30 п'ятниці 22 жовтня, біткоін торгують по $61,7 тис.

Показати ще новини
Радіо НВ
X