Рай на березі Коралового моря. Тропічний пляж в Австралії можна купити за 30 біткоїнів — фото

13 грудня 2021, 13:30

В австралійському штаті Квінсленд уперше продають земельну ділянку за криптовалюту. Сім'я, яка має ділянку площею 65 гектарів, просить за нього 30 біткоїнів або 440 монет Ethereum.

За даними ABC News, цією ділянкою володіє вже декілька поколінь однієї сім'ї.

Нинішній її представник Джон Де Коста заявив, що він намагався продати це місце протягом п'яти років за $2,2 млн.

Відео дня

Ділянка Aquila Cove, площею 65,5 гектарів, розташована на березі Коралового моря, за 100 км на південь від міста Маккай.

John De Costa
Фото: John De Costa

Де Коста вирішив стати одним із перших у штаті Квінсленд та у всій Австралії, хто продає земельну ділянку за криптовалюту.

Зараз власник ділянки з сотнями метрів піщаного тропічного пляжу просить за нього 30 біткоїнів або 440 монет ETH. За актуальним курсом це приблизно $1,463 млн та $1,765 млн відповідно.

Власник припускає, що покупцями його ділянки можуть стати міжнародні інвестори чи люди, які шукають "притулок у світі COVID-19".

«Я думаю, що у мене, мабуть, більше шансів за угоду в біткоїнах, а не в австралійських доларах… Кілька тижнів тому до нас приходили люди і розглядали покупку за біткоїни, бо вони вірять у філософію криптовалюти», — заявив продавець.

Джон Де Коста працює менеджером у компанії з постачання, а про криптовалюти він дізнався від свого сина, який нібито успішно вклався в біткоїн.

Виконавчий директор Інституту нерухомості Квінсленду Антонія Меркорелла пояснила, що інфраструктура для угод з нерухомістю в країні ґрунтується на австралійських доларах, і для використання криптовалюти сторонам потрібно буде звернутися за юридичною консультацією.

Показати ще новини
Радіо NV
X