Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Вкрала $1,69 млн. Поліцейська з Ямайки обманювала американців завдяки неіснуючим лотереям

8 лютого, 12:15
Обман за допомогою лотерей (Фото:news.ag.org)

Обман за допомогою лотерей (Фото:news.ag.org)

Правоохоронці США заарештували поліцейську з Ямайки, яка організувала шахрайську схему з обману американців. Злочинці пропонували жертвам мільйонні виграші у неіснуючих лотереях.

Організатором схеми виявилася 42-річна Шеліан Черін Аллен, яка пропрацювала у поліції Ямайки 18 років. Її затримали федеральні агенти під час чергового прибуття з Ямайки до США.

Відео дня

Прокурори заявили, що поліцейська очолила злочинну групу «Організація схеми лотереї Аллен (ALSO)», яка обманювала американців похилого віку.

Шахраї знаходили жертв за допомогою телемаркетингу, і змушували їх повірити, що вони виграли мільйони доларів у неіснуючих лотереях.

Після цього члени ALSO виманювали у людей аванс, який нібито призначений для сплати податків, страхових платежів та мита.

Жертвам обіцяли виграші у вигляді дорогих автомобілів, нерухомості та великих сум грошей. Таким чином, за кілька років шахраї під керівництвом Аллен вкрали у американців близько $1,69 млн.

Деякі люди навіть продавали своє житло, щоб заплатити гроші за неіснуючий приз.

Відомо, що раніше Шеліан Черін Аллен усунули від роботи у поліції через підозри в корупції, але пізніше поліцейську поновили на посаді.

Показати ще новини
Радіо НВ
X