Італійська мафія зробила ставку на підпільні казино. І втратила на цьому $95 млн

5 березня 2021, 10:07

Поліція Італії заарештувала $95,8 млн у клану місцевої мафії, який був пов’язаний з мережею нелегальних азартних ігор онлайн, відмиванням грошей та приховуванням від сплати податків.

Шахраїв пов'язують з сицилійською злочинною організацією Коза Ностра.

Правоохоронці вже винесли забороняючі судові вироки проти 23 осіб і ще проти 336 підозрюваних ведеться розслідування.

Відео дня

Поліція вилучила $95,8 млн, які, ймовірно, отримані від незаконних схем азартних ігор онлайн в різних регіонах Італії, Мальти, Польщі та Німеччини.

Кримінальну організацію звинувачують в управлінні мережею нелегальних сайтів зі ставками на спорт, враховуючи RaiseBet24.com, сервери яких перебували на Мальті.

Шахраї мінімізували можливість оплати банківськими картами і через платіжні системи онлайн. Замість цього організатори азартних ігор заохочували ставки готівкою в різних магазинах і барах на території країни.

Близько $74,2 млн злочинці відмили через покупку землі, будівель і компаній в Італії і Німеччині.

У Центрі з дослідження корупції і організованої злочинності повідомили, що сицилійська мафія давно пов'язана з мальтійською мережею азартних ігор.

Нагадаємо, днями новий прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що всі легальні гральні заклади на території країни будуть закриті як мінімум до 6 квітня 2021-го через локдаун.

У 2018-му ринок легальних азартних ігор оцінювали приблизно в $24 млрд.

Показати ще новини
X