Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Рекордний джекпот. Гравець з Нової Зеландії забрав найбільший лотерейний виграш

18 жовтня 2021, 13:00

Користувач Lotto Powerball зірвав джекпот розміром $42 млн, що стало другим за величиною виграшем у історії Нової Зеландії.

Найбільший джекпот Lotto New Zealand був розіграний у листопаді 2016 року, і його забрав молодий хлопець з Окленду.

На цей раз лотерейний виграш був на два мільйони доларів меншим, а його володар побажав зберегти анонімність.

Відео дня

«Джекпот Powerball у розмірі 42 мільйони доларів - один з найбільших призів, які коли-небудь грали в Новій Зеландії. Він увійде в історію Lotto NZ», - заявила старший менеджер з корпоративних комунікацій національної лотереї Кірстен Робінсон.

Також повідомляється, що джекпот наступного розіграшу Powerball склав $35 млн. Попри 1,5 млн куплених квитків, ніхто з гравців не зміг вгадати виграшну комбінацію і забрати максимальний приз.

Нагадаємо, недавно представники національної лотереї Великої Британії Lotto повідомили, що під час останнього розіграшу один з гравців зірвав джекпот розміром $2,74 млн.

Виграшну комбінацію склали числа 04, 12, 56, 38, 08, 15 і бонусний номер 30.

«Фантастична новина для власника квитка, який сьогодні виграв джекпот лотереї в розмірі 2 млн фунтів стерлінгів... Гравцеві настійно рекомендується перевірити свої квитки і зателефонувати нам, щоб забрати цей фантастичний приз», - заявив старший радник переможців в Національній лотереї Енді Картер.

Показати ще новини
Радіо NV
X