Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Чекаємо в Україні? «П'ять країн легалізують біткоіни у 2022-му», — глава криптобіржі Bitmex

14 жовтня 2021, 20:00

CEO криптовалютноъ біржі Bitmex Алекс Хептнер заявив, що до кінця наступного року як мінімум п’ять країн мають прийняти біткоін у якості легального платіжного засобу.

«За моїм прогнозом, до кінця наступного року у нас буде як мінімум п'ять країн, які візьмуть біткоін в якості законного платіжного засобу», - сказав Хептнер.

Керівник криптобіржі припустив, що легалізація біткоіни відбудеться в «країнах, що розвиваються».

Відео дня

Хептнер також згадав приклад Сальвадора, де недавно легалізували біткоін, і заявив, що у 2020 році в цій країні грошові перекази склали 23% від ВВП.

«Нинішня система грошових переказів, очолювана постачальниками фінансових послуг, такими як Western Union, обдирає людей, стягуючи з них в середньому 10% тільки за те, щоб відправити гроші додому», - запевняє Хептнер.

Велику роль також відіграє інфляція, з якої, на думку глави Bitmex, може поборотися біткоіни.

Нагадаємо, нещодавно один із засновників криптовалюти Ethereum Віталік Бутерін розкритикував ідею легалізації біткоіна у Сальвадорі.

«Змусити підприємства приймати певну цифрову валюту - це суперечить ідеалам свободи, які повинні цінувати учасники криптовалютної спільноти. Крім того, тактика одночасного розповсюдження BTC серед мільйонів жителів Сальвадора практично без будь-якого попереднього навчання є безрозсудною і може призвести до того, що велика кількість невинних людей буде обманута», - заявив Бутерін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X