Біткоін, вчися. Вартість однієї з криптовалют зросла більш ніж на 300% за тиждень

21 квітня 2021, 21:00

За минулий тиждень вартість криптовалюти Dogecoin (DOGE) виросла майже в 3,5 рази. Монета обійшла своїх найближчих конкурентів по показнику ринкової капіталізації і зараз її торгують по $0,31.

На минулих вихідних криптовалюта біткоін побила черговий рекорд: курс монети вперше в історії піднявся до позначки $64,87 тис.

Правда, відразу ж після цього вартість біткоіна опустилася на 15%, а зараз монету торгують по $55,4 тис.

Відео дня

Серед можливих причин різких стрибків курсу монети експерти виділяли відключення промислових майнерів в Китаї і неоднозначні заяви з приводу Міністерства фінансів США.

Попри падіння курсу біткоіна, за останній тиждень вартість однієї з криптовалют - Dogecoin - зросла майже в 3,5 рази.

Ще 14 квітня DOGE торгували по $0,09 за одну монету, а вже сьогодні курс криптовалюти становить $0,31. Dogecoin досягла пікових значень 20 квітня, - в цей день курс монети піднявся до $0,41.

Завдяки такому стрибку криптовалюта обійшла своїх найближчих конкурентів по показнику ринкової капіталізації, враховуючи монету Cardano.

Зараз загальні активи в Dogecoin оцінюють приблизно в $40,2 млрд.

Нагадаємо, днями один з найбільших майнерів біткоіна заявив, що незабаром вартість криптовалюти Ethereum може піднятися до $5000-$6000.

Ethereum - це друга після біткоіна криптовалюта за показниками вартості і ринкової капіталізації. Колекційні токени NFT також були розроблені на основі блокчейн-технології Ethereum.

«У короткостроковій перспективі дохід майнерів ETH впаде на 10%-20%, але вся екосистема отримає вигоду, ціна буде відновлена, а майнери також отримають переваги», - заявив засновник майнінгової компанії Poolin Лі Тяньчжао.

Актуальний курс Ethereum на момент написання матеріалу - $2372 за одну монету.

Показати ще новини
X