«Це азартна гра». Швейцарський банк UBS розкритикував криптовалюти

6 липня 2021, 12:00

Представники найбільшого в Швейцарії фінансового холдингу UBS заявили, що криптовалюти — це дуже ризикована інвестиція і порадили людям триматися від них подалі.

«Регулятори продемонстрували, що можуть і будуть жорстко боротися з криптовалютою. Тому ми радимо інвесторам триматися від них подалі і будувати свої портфелі на основі менш ризикованих активів», - йдеться в повідомленні представників банку.

Відео дня

В UBS також попередили своїх клієнтів про те, що криптовалютний міхур може лопнути через тиск з боку регуляторів.

Один з останніх прикладів такого тиску - заборона влади КНР на майнінг біткоіна в провінціях Юньнань, Внутрішня Монголія, Сичуань, Сіньцзян і Цинхай.

«Перспектива великого прибутку може спокушати інвесторів, але ми вважаємо, що спекуляції з криптовалютою - це азартна гра, а не інвестиції», - заявили аналітики UBS. «Бажаючі отримати доступ до цифрових платіжних активів можуть замість цього розглянути сектор фінтеху, який, за нашими очікуваннями, виграє від структурного зростання».

Кілька тижнів тому аналітики фінансового холдингу JPMorgan також заявили, що курс біткоіна може опуститися до позначки $23 тис.

Причина цього - продаж акцій великого біткоін-фонду Grayscale Bitcoin Trust після закінчення шестимісячного періоду блокування.

На момент написання матеріалу біткоін торгують за ціною $34,7 тис. за одну монету.

Показати ще новини
Радіо NV
X