«Біткоїн — це не золото, а шахрайство», — експерт з інвестицій

25 червня 2021, 08:00

Головний глобальний стратег компанії з досліджень інвестицій BCA Research Петро Березін заявив, що біткоїн є шахрайством і пояснив, чому не треба порівнювати криптовалюту з золотом.

«Якщо ви подивитеся, скільки біткоїнів використовується для легальних ділових цілей, відповідь буде — дуже і дуже небагато. Фактично, деякі дані показують, що зараз відбувається менше транзакцій для законних покупок, ніж три роки тому», — заявив Березін в новому інтерв'ю.

Відео дня

За його словами, криптовалюта — це шахрайство, оскільки вона в основному застосовується для «фінансування незаконної діяльності».

З цієї ж причини Березін не розглядає біткоїн та інші монети як один з інструментів легітимних інвестицій.

Інвестиційний експерт також заявив, що криптовалюта намагається бути схожою на золото, але не є ним, оскільки золото підтвердило свої якості часом і набуло широкого застосування в ювелірній справі і промисловості.

Петро Березін прогнозує, що біткоїн, швидше за все, зникне, коли регулятори по всьому світу розроблять єдині правила для криптовалюти.

Нагадаємо, минулих вихідних ринок криптовалют знову обвалився: ще в п’ятницю 18 червня біткоїн торгували за ціною $37 тис., а вже до вівторка курс монети опустився нижче $30 тис.

Що таке біткоін – фінансова бульбашка чи піраміда?

Причина цього — заборона влади КНР на майнінг біткоїна в провінціях Юньнань, Внутрішня Монголія, Сичуань, Сіньцзян і Цинхай.

Попри прогнози деяких трейдерів з приводу того, що після падіння біткоіна нижче $30 тис. монета може подешевшати до $20 тис., вже сьогодні ринок криптовалют почав відновлюватися.

На момент написання матеріалу курс біткоїна становить трохи більше ніж $33,4 тис., а курс Ethereum — $1960.

Показати ще новини
Радіо NV
X