Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Хакери вкрали $800 000 у криптовалюті у 84-річної американки

16 грудня 2021, 11:00
Алекс Анлян (Фото:cbs12.com)

Алекс Анлян (Фото:cbs12.com)

Жінка з Флориди заявила, що шахраї вкрали всю криптовалюту з її облікового запису на платформі Coinbase.

84-річна Алекс Анлян розповіла поліції, що нещодавно вона витратила майже всі свої заощадження на інвестиції у криптовалюту, "щоб накопичити на майбутнє своєї сім'ї".

Відео дня

Через деякий час її обліковий запис на криптовалютній платформі Coinbase був зламаний, а всі цифрові монети вкрадені. За словами Анлян, вона втратила близько $800 тис.

«Я дотримувалася заходів безпеки, які радили в Coinbase, включаючи двофакторний захист. Я думала, що обліковий запис повністю захищений. Крадіжка поставила мене у дуже важку ситуацію. Це сталося так швидко і легко», - розповіла жертва шахраїв.

Алекс Анлян повідомила про це поліцію та ФБР, а представники Coinbase у Сан-Франциско закрили її акаунт на час розслідування.

Раніше цього року близько 6000 користувачів Coinbase постраждали від шахраїв та фішингових атак.

Розслідування злочинів, пов'язаних з крадіжкою криптовалюти, як і раніше, є дуже складними та дорогими для позивачів. Водночас немає жодних гарантій того, що їхні витрати на юристів та розслідування подібних справ колись окупляться.

Нагадаємо, нещодавно канадська поліція заарештувала тінейджера, який вчинив найбільшу крадіжку криптовалюти в історії країни.

Молодий хакер вкрав $36 млн у криптовалюті, підробивши дані чужих облікових записів та заволодів цифровими активами.

Частину вкраденої криптовалюти шахрай витратив на покупку унікального нікнейму в мережі, який вважається авторитетним у ігровій спільноті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Advertisement
Показати ще новини
Радіо НВ
X