Не бійтеся біткоїну. Американський інвестор пояснив, чому вкладає у криптовалюту

13 січня 2022, 10:03

72-річний американський інвестор Білл Міллер заявив, що зберігає 50% особистих заощаджень у біткоїнах та альткоїнах.

Колишній голова та головний інвестиційний директор Legg Mason Capital Management заявив, що значну частину біткоінів він придбав за ціною близько $30 тис., і зараз половину його інвестиційного портфеля складають криптовалюти.

Відео дня

«Моя мотивація полягала у тому, що зараз набагато більше людей почали використовувати біткоїн. У світі венчурного капіталу в це вкладається набагато більше грошей. Є багато скептиків, які принаймні зараз пробують робити це», — розповів Міллер в інтерв'ю WealthTrack.

Інвестор також заявив про те, що має частку в технологічних компаніях MicroStrategy і Stronghold, які займаються майнінгом біткоїнів.

За словами Міллера, перші інвестиції в біткоїн він зробив ще 2014 року, коли цю монету торгували на позначках $300-$800. Інвестор вважає малоймовірним падіння вартості BTC до нуля, але порадив вкладати в біткоїн не більше 1% від своїх коштів.

Раніше у 2021 році Міллер виступав на саміт радників Forbes/SHOOK у Лас-Вегасі, і порівняв біткоїн із Ferrari, а золото з конем.

Так він відповів на заяви про криптовалюту генерального директора JPMorgan Chase Джеймі Даймона, який розповідав про проблеми з розвитком біткоїну в Китаї та «невизначеним майбутнім його регулювання в США».

Серед ключових переваг цієї монети Міллер виділив обмежену кількість біткоїну, яка «не залежить від попиту на криптовалюту».

Показати ще новини
Радіо NV
X