Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Хтось купив криптовалюту Dogecoin на $1,3 млн перед резонансною заявою Ілона Маска

20 січня, 12:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Ілон Маск та Dogecoin (Фото:CC)

Ілон Маск та Dogecoin (Фото:CC)

У мережі виявили транзакцію з переказу 8 млн монет DOGE перед тим, як Ілон Маск оголосив про прийняття цієї криптовалюти для платежів за мерч Tesla.

За даними WhaleStats, 13 січня з одного крипто-гаманця на інший переказали 8 млн монет DOGE на загальну суму близько $1,317 млн.

Через день після цього – у п'ятницю 14 січня – Ілон Маск написав у Twitter, що його компанія Tesla починає приймати криптовалюту Dogecoin як засіб оплати для деяких своїх продуктів.

Відео дня

До списку цих продуктів входять мініатюрні електрокари Tesla, пояс з емблемою штату Техас, де розташовані заводи компанії та інший фірмовий мерч.

Заява Маска ненадовго підняла курс Dogecoin, але потім вартість монети знову опустилася.

Станом на четвер 20 січня цю криптовалюту торгують по 16 центів. Абсолютного максимуму у 68 центів DOGE досяг у середині літа 2021-го.

Раніше Ілон Маск часто висловлювався на підтримку криптовалюти DOGE і говорив, що вона може бути кращою, ніж біткоїн: «Біткоїн — не найкраща заміна транзакційної криптовалюти. Попри те, що Dogecoin була задумана як дурний жарт, ця монета краще підходить для транзакцій».

Маск також заявляв, що кількість транзакцій Dogecoin на день має набагато більший потенціал, ніж цей показник у біткоїну.

Весною 2021-го Tesla деякий час приймала оплату за свої електрокари у криптовалюті. Але для цього компанія обрала саме біткоїн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Advertisement
Показати ще новини
Радіо НВ
X