Гральний бренд Slots City передав одеській ТрО позашляховик та обладнання на 350 тис. грн

20 червня 2022, 14:00
Новини компаній
Допомога ЗСУ (Фото:Slots City)

Допомога ЗСУ (Фото:Slots City)

CEO Slots CIty Павло Грищенко передав позашляховик та додаткове обладнання для 122-ї окремої бригади ТрО у Одеській області.

Окрім позашляховика, бійці одеської бригади ТРО отримали прилади нічного бачення, далекоміри, а також планшети для мінометників.

Загальна вартість переданого обладнання склала близько 350 тис. грн., які платформа Slots City зібрала в межах своєї благодійної акції допомоги ЗСУ.

Відео дня

«У нас вже зафрахтоване та їде в Україну сім авто для різних напрямків, а також обладнання для снайперів. І ще дуже професійні дрони, вартість яких 5-6 тис. євро», - заявив наш СЕО Slots City Павло Грищенко.

За його словами, за чотири місяці війни сума допомоги Slots CIty для Збройних Сил України перевищила 5 мільйонів гривень. Компанія та її інвестори передали українським захисникам броньовані позашляховики, мікроавтобуси, сучасні квадрокоптери, тепловізори та інше необхідне обладнання.

"Допомогу передаємо точково, щоб задовольняти прямі запити українських захисників", - розповів Грищенко.

Раніше легальний гральний бренд Slots City переорієнтував роботу свого кол-центру відповідно до потреб воєнного часу.

Служба підтримки грального бренду надає інформацію про контакти волонтерів, пошук житла, розклад евакуаційних маршрутів з різних міст тощо. Українці, яким потрібна допомога під час війни, можуть звернутися на гарячу лінію Slots City за номером +380 63 021 30 25.

Співробітники одного з перших легальних гральних брендів в Україні також стали волонтерами, які допомагають українцям під час війни, доставляють гуманітарну допомогу та беруть участь в інформаційному опорі проти окупантів.

Показати ще новини
Радіо NV
X