Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Біткоїн — це шахрайство», — Дональд Трамп пояснив, чому не любить криптовалюту

8 червня 2021, 21:00

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що біткоїни — це шахрайство, яке впливає на цінність долара.

За словами Трампа, тільки американський долар має бути головною валютою у світі.

Біткоїн, як і всю криптовалюту в цілому, Трамп вважає порожньою, оскільки вона не може виконувати функцію реальних грошей через високу волатильність.

Відео дня

Під час свого президентства мільярдер також негативно висловлювався про криптовалюту і хотів врегулювати торгівлю цифровими активами.

Нагадаємо, минулого тижня колишній трейдер і експерт з біржової торгівлі Нассим Талеб заявив, що біткоїн — це «мегасхема Понці», капіталізація якої перевищила $1 трлн.

«Коли почнеться обвал біткоїну, ми станемо свідками схлопування мегасхеми Понці, що перевищила $1 трлн. Кожен долар привнесених ззовні „лохівських грошей“ створив ~$10 закритої системи). Коли це трапиться, кожен $1 спробує покинути систему», — написав Талеб у своєму Twitter.

Раніше письменник підтримував криптовалюту і виступав проти традиційної фінансової системи.

Нассім Ніколас Талеб — американський письменник ліванського походження, доктор філософії, який вивчає вплив непередбачуваних подій на світову економіку і біржову торгівлю. Його книга «Чорний лебідь. Під знаком непередбачуваності» стала одним з головних економічних бестселерів у світі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X