У будинку зірки Боллівуду провели рейд. 20 людей заарештували через азартні ігри

2 листопада 2021, 12:43

Поліція Індії провела рейд у заміському будинку, що належить 31-річному акторові Нага Шаур’я. Правоохоронці затримали 20 відомих людей, які грали у азартні ігри.

До поліції міста Хайдарабад надійшло повідомлення про організацію азартних ігор у заміському будинку боллівудської зірки Нага Шаур'я.

Поліція провела рейд та затримала 20 людей, які грали в азартні ігри.

Відео дня

Самого актора на вечірці не було, але правоохоронці розслідують зв'язок між ним та організатором незаконних азартних ігор.

Нагадаємо, на початку 2021-го поліція Індії заарештувала бойового півня, який убив свого господаря: перед черговим боєм людина хотіла зловити птаха, але до пазурів півня були прикріплені леза. Чоловік загинув від втрати крові дорогою до шпиталю.

Подібне в Індії відбувається не вперше: минулого року загинула людина, яка отримала ножове поранення в шию від свого півня. У півнячих боях глядачі роблять ставки, а тварини найчастіше борються на смерть. До пазурів півнів кріплять леза і іноді вводять їм стероїди.

«Для багатьох людей вирощування бойових птахів – єдине джерело доходу. Це чудовий вид спорту, але ножі додають елемент жорстокості. Без ножів це був би прийнятний вид спорту», — казав один із індійських політиків, який виступає за легалізацію півнячих боїв.

Показати ще новини
Радіо NV
X