Новини

20 березня, 12:55

Наближається до $30 000. Курс біткоїну досяг максимуму з червня 2022-го

За останній тиждень біткоїн подорожчав майже на 30%. Зростання пов’язують із змінами у глобальній фінансовій індустрії.

Станом на 13:00 понеділка 20 березня біткоїн торгують по $28,2 тис. Востаннє курс BTC перевищував позначку $28 тис. у середині червня минулого року.

За даними Reuters, дев'ятимісячний максимум біткоїну зумовлений ситуацією у банківському секторі, яка змушує інвесторів звертатися до цифрових активів.

Банківські акції та облігації обвалилися у понеділок після того, як найбільший швейцарський фінансовий холдинг UBS завершив поглинання другого масштабу банку в країні Credit Suisse.

"Приголомшливе зростання біткоїну є результатом банківської кризи і того, як відсоткові ставки впливають на зниження ставок у другій половині 2023 року", - заявив аналітик IG Markets Тоні Сайкамор.

За його словами, якщо курс BTC утримається вище ключового рівня підтримки близько $25 тис. — можна прогнозувати подальше зростання вартості монети до $32 тис.

Нагадаємо, 14 березня біткоїн піднявся вище за $26 тис. після виступу Джо Байдена про поточну економічну ситуацію в країні. Деякі експерти прогнозують досягнення BTC позначки $100 тис. вже у 2023-му.

Другие новости

Всі новини