Новини

20 лютого, 11:19

Новини компаній

Фонд Slots City починає формувати волонтерський музей

До музею увійдуть подяки, шеврони, нагороди та інші символічні подарунки волонтерам від захисників України, а також листи від переселенців і звіти від колег-волонтерів, що допомагають Фонду у різних містах.

Символічний прапор України з підписами героїв отримали наші волонтери як вдячність від спецрозділу Омега, — загону спеціального призначення Національної гвардії України, що захищає українців від окупантів та бореться з тероризмом на території України.

Slots City Foundation також отримав нагороду від Воєнної розвідки України і шеврон від 35 окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського.

На полицях Фонду стоять подяки від солдат, сержантів і офіцерів, керівників військових частин та штабів, шеврони та відзнаки. Усі Фонд отримав за допомогу, яку не втомлюються передавати захисникам наші друзі та волонтери.

«Командування та особовий склад руху опору Південь — Української добровольчої Армії висловлює Вам щиру подяку за вагому волонтерську допомогу, яку Ви надаєте для успішної боротьби проти російського окупанта…», «Військова частина висловлює свою пошану та подяку за неспинну підтримку та безкорисну допомогу нашій бригаді…», «Військово-морські сили Збройних Сил України дякують за особистий внесок в розвиток боротьби Центр боротьби з підводно-диверсійними силами та засобами протимінної оборони…».

Цими символічними подарунками від захисників Фонд розпочинає формувати музей. «Сюди увійдуть також листи від переселенців, звіти від колег, що допомагають нам у різних містах та фотографії і нагороди, які отримують наші волонтери та друзі Фонду», — каже директор Фонду Станіслав Андрєєв. «Паралельно ми почали оцифровувати всі ці символи, і з часом відкриємо віртуальну експозицію волонтерського музею на сайті Фонду. Ми цінуємо вклад кожного волонтера у нашу спільну боротьбу, на всіх фронтах. Наближаємо Перемогу разом!»

Другие новости

Всі новини