«Шахрайство, хайп і плутанина». У Федеральному резерві США розкритикували криптовалюту
Новини25 серпня 2021, 09:29
«П'ять чи шість років тому я був більш оптимістичний щодо криптовалюти і біткоїна. Але те, що я бачив досі - це 95% шахрайства, хайп, галас і плутанина», — заявив Кашкарі.
Під час виступу на щорічному саміті Тихоокеанського Північно-Західного економічного регіону у Монтані він також стверджував, що долар залишається сильним через обмеження на його створення і використання.
За його словами, ніхто не може карбувати власну валюту США, на відміну від криптовалюти.
«Були створені тисячі таких сміттєвих монет — деякі з них представляють собою повну шахрайську схему Понці», — сказав президент Федерального резервного банку.
Кашкарі вважає, що у біткоїна немає інших варіантів використання, крім як фінансування незаконної діяльності, враховуючи наркобізнес і проституцію.
На початку 2021-го голова Європейського центрального банку Крістін Лагард також закликала до глобального регулювання біткоїна, заявивши, що багатосторонні дії необхідні для зупинки відмивання грошей і «легковажного бізнесу» у вигляді криптовалюти.
Нагадаємо, нещодавно керівник інвестиційного департаменту ICB Fund Аарон Хомський завив, що біткоїн став відповіддю на руйнування довіри до фіатних валют, які більше не прив’язані до золота і долара США.
«Криза 2008 року показала, що провідні центробанки заради „порятунку“ економіки можуть не тільки знижувати ставки до нульових або негативних значень, але і вдаватися до програми кількісного пом’якшення, що передбачає викуп цінних паперів з ринку за рахунок насичення фінансової системи ліквідністю», — розповів Хомський.