Азарт на карантині. Жителі Сінгапуру отримали штраф за гру в карти

Новини

21 травня 2021, 20:00

Поліція Сінгапуру оштрафувала сімох людей за гру в карти в публічному місці під час карантину. Кожен з них отримав штраф в розмірі $1880.

У п'ятницю 21 травня поліція Сінгапуру виявила двох людей, які грали в карти в публічному місці, а ще п'ятеро спостерігали за грою.

Всіх порушників карантину оштрафували на суму 2500 сінгапурських доларів або близько $1880. Наймолодшому з них було 28 років, а найстаршому - 61 рік.

Любителі карткових ігор визнали себе винними за звинуваченням в «порушенні правил громадських зібрань».

Четвертого червня минулого року поліція Сінгапуру також оштрафувала за порушення карантину 12 чоловіків, які грали в карти в публічному місці, не дотримуючись заходів соціального дистанціювання.

Правоохоронці вилучили у них колоду карт і 300 сінгапурських доларів готівкою.

За порушення норм карантину під час пандемії COVID-19 жителів Сінгапуру можуть оштрафувати на суми до $7500. або засудити до позбавлення волі на півроку.

Інші новини

Всі новини