У п'ятницю 21 травня поліція Сінгапуру виявила двох людей, які грали в карти в публічному місці, а ще п'ятеро спостерігали за грою.
Всіх порушників карантину оштрафували на суму 2500 сінгапурських доларів або близько $1880. Наймолодшому з них було 28 років, а найстаршому - 61 рік.
Любителі карткових ігор визнали себе винними за звинуваченням в «порушенні правил громадських зібрань».
Четвертого червня минулого року поліція Сінгапуру також оштрафувала за порушення карантину 12 чоловіків, які грали в карти в публічному місці, не дотримуючись заходів соціального дистанціювання.
Правоохоронці вилучили у них колоду карт і 300 сінгапурських доларів готівкою.
За порушення норм карантину під час пандемії COVID-19 жителів Сінгапуру можуть оштрафувати на суми до $7500. або засудити до позбавлення волі на півроку.