Шахраї під виглядом Ілона Маска і Tesla вкрали $2 млн у криптовалюті

Новини

19 травня 2021, 07:56

За даними Федеральної торгової комісії, з жовтня 2020-го шахраї вкрали у користувачів більш ніж $2 млн, діючи від імені Ілона Маска і компанії Tesla.

«Обіцянки гарантованого величезного прибутку або заяви про те, що ваша криптовалюта буде помножена, завжди є шахрайством», — зазначено в повідомленні Федеральної торгової комісії.

За останні шість місяців шахраї вкрали у інтернет-користувачів близько $80 млн у криптовалюті. $2 млн вдалося виманити, використовуючи ім'я Ілона Маска і його компанії Tesla.

Злочинці створювали фейкові сторінки підприємця з його фотографіями і публікували заяви про нібито безкоштовну роздачу однієї з криптовалют.

Торік Маск також став жертвою однієї з найбільших афер з біткоїном у Twitter: хакери зламали офіційні акаунти глави Tesla, президентів Барака Обами і Джо Байдена, Білла Гейтса, компанії Apple, отримавши за це викуп в $120 тис.

Нагадаємо, днями курс біткоїна опустився нижче за $45 тис. вперше за останні три місяці. Падіння курсу криптовалют збіглося з тим, як СЕО Tesla Ілон Маск в своєму Twitter натякнув на продаж всіх біткоїнів його компанії.

13 травня Tesla зупинила продажі своїх авто за біткоїни. Рішення пояснили турботою про екологію. На тлі цієї новини курс біткоїна впав на 15%.

Інші новини

Всі новини