Великий комбінатор. Криптовалюта Dogecoin знову впала після твіту Ілона Маска

Новини

17 січня 2022, 13:00

Ілон Маск заявив, що компанія Tesla прийматиме криптовалюту Dogecoin як альтернативний засіб оплати для деяких продуктів. Після цього курс монети спочатку виріс, а потім упав.

У п'ятницю 14 січня Ілон Маск написав у Twitter, що компанія Tesla починає приймати криптовалюту Dogecoin як засіб оплати для деяких своїх продуктів.

До списку цих продуктів входять мініатюрні електрокари Tesla, пояс із емблемою штату Техас, де розташовані заводи компанії, та інший фірмовий мерч.

Наступного дня після цієї заяви курс DOGE зріс на 25% і досяг місячного піку у 20 центів.

Проте, у вихідні вартість монети знову почала опускатися. Станом на 13:00 понеділка 17 січня Dogecoin торгують по 17 центів.

Раніше Ілон Маск часто висловлювався на підтримку криптовалюти. Зокрема, він говорив про деякі переваги Dogecoin над біткоїном.

«Біткоїн — не найкраща заміна транзакційної криптовалюти. Попри те, що Dogecoin був задуманий як дурний жарт, ця монета найкраще підходить для транзакцій», - писав керівник Tesla.

Маск також заявляв, що кількість транзакцій Dogecoin на день має набагато більший потенціал, ніж цей показник у біткоїну.

Тим не менш, обираючи криптовалюту для продажу своїх електрокарів навесні 2021-го компанія все одно зупинилася на біткоїні.

Інші новини

Всі новини