Новини

18 березня, 15:05

«Мене ніхто не рятує». Одіозний американський букмекер розкритикував президента Джо Байдена за підтримку збанкрутілих банків

Засновник медіаплатформи Barstool Sports Девід Портной прокоментував рішення Джо Байдена підтримати збанкрутілі банки.

“Я не думаю, що банки обов'язково потрібно рятувати, бо вони погано виконують свою роботу. Ніхто не рятує мене, коли в мене закінчуються гроші”, 一 сказав Портной в інтерв'ю.

Бізнесмен також додав, що Silicon Valley Bank використовує погану бізнес-модель і уряд не повинен підтримувати фінансові установи у такому становищі.

Портной не оцінив рішення американської влади про те, що платники податків США мають забезпечити допомогу банкам, які опинилися на межі зникнення.

Серед клієнтів цих банків є багато політичних донорів, включаючи губернатора штату Каліфорнія Гевін Ньюсом. Венчурний капіталіст та мегадонор Республіканської партії Пітер Тіль підтвердив, що на депозитному рахунку Silicon Valley Bank у нього лежить $50 млн.

Раніше Дейв Портной, який також є партнером репера Jay-Z з букмекерського бізнесу, заявив про плани подати до суду журналістську публікацію, у якій його звинувачують у сексуальному насильстві.

Видання Business Insider опублікувало статтю, в якій одне з джерел стверджує, що Портний "зламав їй ребро під час грубого сексу".

Другие новости

Всі новини