Біля шоколадної фабрики. У Києві відкрився третій зал ігрових автоматів Slots City

11 червня 2021, 14:08

Компанія ТОВ «Геймдев» запустила третій зал ігрових автоматів Slots City в Києві. Слот-зал почав свою роботу в тризірковому готелі Мир.

15 травня 2021-го в київському готелі Турист відкрився перший офіційний зал ігрових автоматів Slots City.

Цей слот-зал став одним з найбільших і на двох його поверхах розмістили понад 100 ігрових автоматів від провідних світових виробників.

Відео дня

Другим за розміром залом став Slots City в київському готелі Мир, який почав роботу 11 червня.

На двох поверхах тут розмістили 84 гральних автомати, столи з електронної рулеткою, великі VIP-кімнати і власний бар.

геймдев
Фото: геймдев

Новий зал ігрових автоматів розташований неподалік Київської кондитерської фабрики «Рошен».

Крім цих готелів слот-зал під цим брендом також з'явився в готелі «Амарант», розташованому неподалік історичного центру - київського Подолу.

НВ Азарт вже побував в декількох слот-залах Slots City і зробив їх детальний огляд.

Нагадаємо, раніше зали ігрових автоматів Slots City відкрилися в харківських готелях Харків і Турист, запорізькому готелі Intourist і одеському готелі Морський.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як заклик до участі в азартних іграх будь-якого роду. НВ не несе відповідальність за фінансові збитки, яких читач може зазнати, відвідуючи казино та ігрові зали або беручи участь в азартних іграх онлайн. Знайте межі своїх фінансових можливостей і грайте відповідально. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.

НВ закликає до відповідального гемблінгу виключно в гральних закладах, які отримали ліцензію для законної діяльності на території України. НВ також нагадує, що азартні ігри для тих, кому немає 21 року, заборонені законами України.

Показати ще новини
Радіо NV
X