Удар по гральній індустрії. У МВФ назвали терміни відновлення економіки Макао

25 січня 2022, 14:02

Представники МВФ заявили, що ВВП Макао не зможе перевищити показники до пандемії COVID-19 ще як мінімум три роки.

За даними Міжнародного валютного фонду, ВВП Макао не повернеться до докризового рівня до пандемії COVID-19 як мінімум до 2025 року.

У новому звіті МВФ зазначено, що економіка Макао зросте на 15% цього року завдяки «поступовому поверненню іноземних туристів і відновленню внутрішнього попиту».

Відео дня

Наступного року очікують на прискорення зростання ВВП за рахунок збільшення інвестицій у гральний бізнес. Попри це, збитки, завдані пандемією COVID-19, не дозволять ВВП перевищити докризовий рівень щонайменше наступні три роки.

"Сектор азартних ігор - ключовий драйвер зростання за останні два десятиліття - майже зупинився, оскільки туристичні потоки закінчилися", - прокоментували в МВФ ситуацію в Макао.

Раніше влада Макао переглянула закон і знизила термін нових ліцензій для казино до 10 років. На тлі заяви про нові ліцензії акції Sands China зросли на 14,6%, MGM China – на 11%, а Wynn Macau – на 9%.

Восени 2021-го у Financial Times також заявляли, що акції Sands China впали на 32,5%, Wynn Macau – на 29%, MGM China – на 27%, SJM Holdings – на 24%, а Melco International та Galaxy Entertainment – на 20%.

Різке падіння відбулося після того, як влада материкового Китаю відкрила 45-денні громадські консультації щодо перегляду свого закону про азартні ігри. За прогнозами експертів, оновлений закон посилить контроль за операторами одного з найбільших гральних центрів у світі.

Показати ще новини
Радіо NV
X