В Україні виплатили рекордний лотерейний джекпот. Виграш отримав житель Донбасу

20 квітня 2021, 16:41

В Українській національній лотереї підтвердили перші виплати найбільшого джекпоту Супер Лото. Житель Донецької області виграв більше 33 млн грн.

На початку березня 2021-го в Українській національній лотереї (УНЛ) повідомили про рекордний джекпот, - один з користувачів виграв 33 032 000 грн в Супер Лото.

Днями в УНЛ підтвердили перші виплати цього джекпоту. Гроші отримав житель Донецької області Олексій, який побажав не розкривати свою особистість з міркувань безпеки.

Відео дня

На сайті УНЛ зазначено, що володар джекпота активно грав більше року і витрачав на лотерейні квитки близько 700 грн на місяць.

Раніше Олексій купував квитки в наземних точка продажу, а нещодавно перейшов до гри на сайті УНЛ. Переможець купив виграшний лотерейний квиток в Одесі під час свого відрядження.

В першу чергу на виграні гроші Олексій планує звільнитися з роботи і поїхати на відпочинок, - розглядає подорож в Домінікану.

Після цього власник джекпоту хоче купити недороге авто, а на решту грошей розглядає можливість відкрити магазин комп'ютерної техніки в США або Канаді.

Показати ще новини
Радіо NV
X