Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

У США поставили рекордну ставку на баскетбольний матч. Хто не пошкодував грошей?

22 березня 2021, 12:41

Один з користувачів букмекерської контори BetMGM поставив $330 тис. на перемогу команди Alabama Crimson Tide в баскетбольному турнірі студентської ліги США. Якщо ставка зіграє - сума виграшу складе $300 тис.

Днями в США стартував баскетбольний турнір першого дивізіону NCAA, також відомий як Березневе безумство. У цьому турнірі беруть участь 68 команд першого дивізіону Національної асоціації студентського спорту і він проводиться з 1939 року.

Відео дня

Один з користувачів букмекерської контори BetMGM вже поставив рекордну ставку в цьому турнірі на перемогу Alabama Crimson Tide. Сума ставки - $330 тис., і в разі виграшу її володар отримає $300 тис.

Ця ставка виявилася вищою за кілька інших великих парі, які вже поставили в поточному розіграші Березневого безумства. Зокрема, у першому раунді турніру один з користувачів поставив $220 тис. на перемогу Tennessee проти Oregon State і ця ставка не зіграла.

Однак, іншому користувачеві вдалося виграти $150 тис. після того, як він поставив $165 тис. на перемогу Buffaloes проти Georgetown.

У другому раунді також була програна ставка у розмірі $275 тис., яку поставили на перемогу команди штату Іллінойс проти Loyola Chicago.

Нагадаємо, раніше у американській гральній асоціації (AGA) заявили, що цього року Березневе безумство принесе їм рекордну кількість ставок.

Згідно з опитуванням компанії Morning Consult, на яке посилаються представники Асоціації, близько 47,4 млн дорослих американців мають зробити ставки на баскетбольний турнір найближчим часом.

Загальну суму ставок на Березневе безумство 2021 оцінюють у $1-$1,5 млрд, що має стати абсолютним рекордом в історії США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X