Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Штраф за спам. Букмекер заплатить $3,7 млн за нелегальну рекламу

10 лютого, 10:34
Штраф за нелегальну рекламу (Фото:Sportsbet)

Штраф за нелегальну рекламу (Фото:Sportsbet)

Австралійський регулятор оштрафував бетингову компанію Sportsbet за відправлення спам-повідомлень із рекламою азартних ігор користувачам, які хотіли відписатися.

За даними The Guardian, представники Sportsbet відправили понад 150 тис. спам-повідомлень та електронних листів користувачам, які хотіли відписатися від розсилки.

Безпосередньо штраф – $2,5 млн – стане найбільшою фінансовою санкцією за порушення правил розміщення реклами азартних ігор.

Відео дня

Решту суми — близько $1,2 млн — букмекер відшкодує користувачам, які зробили ставки після розсилки.

Загалом близько 37 тис. користувачів отримали рекламні повідомлення від Sportsbet у період із січня 2020-го до березня 2021-го.

"Sportsbet - велика і складна компанія, яка повинна мати надійні системи для дотримання законів про спам і захист інтересів своїх клієнтів", - заявили представники австралійського регулятора.

У букмекерській конторі погодилися зі штрафом та заявили, що небажана реклама стала результатом «технічних та системних збоїв».

"Sportsbet призупинив весь електронний маркетинг на кілька місяців і впровадив великі оновлення системи, щоб гарантувати, що всі запити на відміну підписки тепер обробляються правильно", - заявили в компанії.

Раніше активісти з Шотландії анонсували марш між Едінбургом та Глазго для привернення уваги до проблеми гральної залежності.

В акції візьмуть участь понад 40 людей, які постраждали від гральної залежності та їх близькі. Протяжність проходу становитиме майже 100 км.

Марш закінчиться на національному стадіоні Хемпден Парк у Глазго, і головна вимога його учасників – заборона реклами букмекерів та гральних компаній під час трансляції футбольних матчів на стадіонах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X