Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

У Швеції заарештували людей, пов’язаних з договірними матчами в тенісі

15 квітня 2021, 11:30

Поліція Швеції заарештувала п’ятьох осіб, які пов’язані з тенісними матчами з фіксованим результатом. Правоохоронці заявили, що на ці матчі поставили значні суми грошей.

«Договірні матчі можуть вплинути на всі види спорту, і ми інтенсивно працюємо проти цього, серед іншого, за допомогою превентивних заходів і співпраці на декількох різних рівнях для вирішення проблеми», — заявили в шведській поліції.

Відео дня

Розслідувачі також обшукали будинки кількох підозрюваних і розповіли, що ці договірні матчі пов’язані зі значними сумами грошей. Хоча точно ніякі цифри не розголошували.

Раніше стурбованість через договірні матчі висловили в Міжнародному агентстві чесної гри в теніс (ITIA). Дані цієї організації про підозрілі матчі передали до Міжнародної асоціації із забезпечення чесності спортивних ставок (IBIA).

На цьому тижні в ITIA також вирішили відсторонити аргентинського спортсмена Франко Фейтту від участі в тенісних змаганнях на все життя після того, як він зізнався в дев’яти випадках договірних матчів.

Нагадаємо, нещодавно Міжнародна футбольна асоціація FIFA і Управління ООН з наркотиків і злочинності запустили «Глобальну програму сумлінності» для боротьби з договірними матчами і нелегальними ставками.

Нова колаборація FIFA і ООН передбачає навчання всіх учасників і надання їм інструментів для боротьби з матчами з фіксованим результатом.

За даними IBIA, кількість підозрілої активності в ставках на спортивні події збільшилася на 48% в період з 2019-го по 2020-й. Одноразові випадки незаконних ставок збільшилися до 25%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Advertisement
Показати ще новини
Радіо НВ
X