Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Платять податки та розвивають економіку». Як члени британського парламенту рекламують букмекерів

10 листопада 2021, 10:05

За даними The Guardian, кілька членів британського парламенту писали спонсорські статті для Ради зі ставок та азартних ігор, яка лобіює інтереси грального бізнесу у Великій Британії.

Журналісти знайшли статті кількох членів парламенту, які писали про переваги букмекерів на сайті прихильників Консервативної партії ConservativeHome.

Один із них - член партії Торі Джек Бреретон - у своїй спонсорській статті описував діяльність міжнародного букмекера Bet365, заявивши, що ця компанія зробила "величезний внесок в економіку", враховуючи створення «висококваліфікованих та якісних робочих місць», а також благодійні пожертвування.

Відео дня

Бреретон написав про сотні мільйонів фунтів стерлінгів, які заплатила ця компанія до бюджету як податки, і які нібито спрямовували на фінансування сфер охорони здоров'я та освіти.

Повідомляється, що чиновники не отримували гроші за подібні статті безпосередньо, але Рада зі ставок та азартних ігор сплатила послуги веб-сайту ConservativeHome через рекламне агентство.

"Як і Guardian, ConservativeHome розміщує рекламу, яка допомагає надавати високоякісну журналістику безкоштовно мільйонам читачів щороку", - заявили представники веб-сайту.

Інші члени парламенту писали у своїх спонсорських статтях про те, що гральні компанії допомагають країні відновитись після пандемії COVID-19, критикували пропозиції обмежити обсяг ставок користувачів тощо.

Нагадаємо, раніше низку членів британського парламенту, що прийняли квитки на матчі Євро-2020 та інші спортивні події від операторів азартних ігор, критикували за загравання з букмекерами.

Відомо, що сім членів британського парламенту від партії Торі та два парламентарі від лейбористів прийняли безкоштовні квитки на матчі Євро-2020 від букмекерів та гральних компаній.

Один із цих квитків на матч Англія-Данія коштував 4000 євро, а деякі члени парламенту отримали квитки на матчі збірної Англії та турніру Вімблдон за 9300 євро.

Показати ще новини
Радіо НВ
X